Dyrektor nowo otwartego B&B Hotelu Poznań Old Town   PERSONALIA

Mariusz Jochan, związany z siecią B&B Hotels od 2016 r., jest dyrektorem nowo otwartego B&B Hotelu Poznań Old Town – największego z dotychczasowych 10 w Polsce tej sieci.

Z branżą hotelową związany jest od 12 lat. Pierwsze doświadczenia zawodowe zbierał w łódzkich hotelach. Sześc lat temu rozpoczął prace w B&B Hotels, obejmując funkcję zastępcy dyrektora hotelu B&B Łódź Centrum. Rok 2020 przyniósł mu awans na dyrektora B&B Wrocław Centrum. W 2022 r. otrzymał zadanie wprowadzenia na rynek B&B Poznań Old Town. – Jest mi niezmiernie miło, że po raz kolejny zaufano moim kompetencjom, powierzając tak odpowiedzialną rolę, jaką jest prowadzenie hotelu. Budowanie pozycji nowego obiektu na rynku to duże wyzwanie, ale do dyspozycji mam wiedzę, doświadczenie oraz zmotywowany do działania zespół, dlatego wierzę w powodzenie powierzonej mi misji, a już dziś zapraszam do odwiedzenia naszego hotelu – mówi Mariusz Jochan.

Więcej o otwarciu B&B Hotel Poznań Old Town.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Dyrektor nowo otwartego B&B Hotelu Poznań Old Town

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *