Marriott Partnerem Platynowym Forum HT 2022   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Marriott International, największa na świecie sieć hoteli, została kolejny rok z rzędu Partnerem Platynowym organizowanego przez "Hotelarza" forum Hotel Trends Poland&CEE, które w tym roku odbędzie się 10 października w hotelu Radisson Collection.

Portfolio Marriott obejmuje prawie 8000 nieruchomości pod 30 wiodącymi markami w 139 krajach i terytoriach zależnych.

Marriott zarządza i udziela franczyzy na hotele i ośrodki wypoczynkowe na całym świecie, oferuje także Marriott Bonvoy®, wysoko nagradzany program lojalnościowy dla gości.

Jesienne edycje organizowanych przez wydawcę „Hotelarza” konferencji Hotel Trends Poland&CEE rokrocznie są najważniejszymi miejscami spotkań decydentów rynku hotelarskiego. To tu ogłaszane są najnowsze projekty, tu podczas kuluarowych rozmów dogrywane są największe kontrakty,tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi managerami z branży hotelowej z Polski i Europy.

W ubiegłym roku w wydarzeniu wzięło udział stacjonarnie przeszło 300 branżowych profesjonalistów, natomiast online forum śledziło ponad 200 uczestników. W tej edycji, podobnie jak przed rokiem, wydarzenie odbędzie się hybrydowo – z możliwością udziału stacjonarnego, oraz śledzenia transmisji online.

 W gronie liderów rynku poszukamy odpowiedzi jakie perspektywy czekają hotelarstwo, jak utrzymać zadowalającą rentowność przy dramatycznie rosnących kosztach, jaka przyszłość czeka hotele resortowe i miejskie, wreszcie kiedy można spodziewać się szerszego odblokowania finansowania projektów hotelowych przez banki.

Konferencji, podobnie jak w latach ubiegłych towarzyszyć będzie wieczorna gala i rozstrzygnięcie konkursu. W tym roku wyróżnieni zostaną znów „Hotelarze Roku” w V kategoriach.

Partnerem strategicznym tegorocznej edycji forum został Radisson Hotel Group, jedna z największych grup hotelowych na świecie, posiadająca dziewięć wyróżniających się marek hotelowych i ponad 1700 hoteli działających i będących w fazie rozwoju w 120 krajach. Partnerem Merytorycznym wydarzenia jest firma Pro Value.

Szczegóły dostępne są na stronie www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *