Nowe managerki w Novotel Warszawa Centrum: rooms divison i F&B   PERSONALIA

Do Novotelu Warszawa Centrum dołączyły Aleksandra Źrałka na stanowisko F&B manager i Anna Kwiatek-Skok jako rooms division manager.

Aleksandra Źrałka przygodę z hotelarstwem rozpoczęła w Kalifornii w 5-gwiazdkowym Canary Hotel,. Kolejne kroki w zawodzie zdobywała m.in. w 4-gwiazdkowym hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie, gdzie dołączyła do zespołu przygotowującego otwarcie. Po kilku latach zasiliła szeregi sieci Accor. Kierowała restauracją Winestone w hotelu Mercure Warszawa Grand, następnie awansowała na stanowisko najpierw zastępcy, a potem F&B managera w hotelu.

Anna Kwiatek-Skok posiada 16-letnie doświadczenie w branży, które zdobywała od czasów studenckich. W 2008 r. rozpoczęła pracę w recepcji orbisowskiego hotelu Polonez w Poznaniu.  W tym samym roku trafiła do 4-gwiazdkowego NH Hotelu w Poznaniu, gdzie w 2010 r. została kierownikiem recepcji. Od 2013 r. swoją karierę rozwijała w hotelach ibis Warszawa Ostrobramska i Novotel Warszawa Centrum, gdzie obecnie pełni stanowisko rooms division managera.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *