Radisson Blu Hotel Zakopane na 5 gwiazdek   INWESTYCJE

Radisson Blu Hotel w Zakopanem podwyższył kategorię z czterech do pięciu gwiazdek. Spełniając dodatkowe najwyższe wymogi dotyczące standardów hotelowych oraz bezpieczeństwa, stał się piątym hotelem 5-gwiazdkowym w Zakopanem i pierwszym pod międzynarodową marką.  

Otwarty w 2019 r. Radisson Blu Hotel & Residences Zakopane oferuje 158 pokoi hotelowych oraz 68 apartamentów z aneksami kuchennymi. – Przyznanie piątej gwiazdki to efekt wielu zmian, jak podwyższenie standardu obsługi hotelowej, poszerzenia oferty restauracji wraz z barem, luksusowego SPA oraz inwestycji związanych z wprowadzeniem najwyższych z możliwych zasad bezpieczeństwa – mówi Bartosz Piechowiak, dyrektor generalny Radisson Blu Hotel & Residences. – Pięć gwiazdek to potwierdzenie, że Radisson Blu Zakopane spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

Design pokoi w stylu skandynawskim ma tworzyć spokojną domową atmosferę. Hotel oferuje m.in. przestronną strefę basenową z 20-metrowym basenem, brodzikiem, jacuzzi, leżankami wodnymi, a także saunę suchą i mokrą oraz strefę relaksu Private SPA, siłownię i kort do squasha. Dla młodszych stworzono Game Room i kącik zabaw. Na piętrze konferencyjnym hotel oferuje siedem modułowych, połączonych sal o różnej wielkości, z główną o powierzchni 260 m kw. W restauracji Roots można spróbować dania lokalnej kuchni, a w Scottish Barze wypić drinka, zagrać w bilard czy darta.

W Zakopanem w 5-gwiazdkowej kategorii działają też: Nosalowy Park, Bachleda Residence Aries i kameralne Rysy, które właśnie przechodzą remont. Łącznie z Radisson Blu Hotel oferują ok. 550 pokoi.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *