Wyndham Wrocław Old Town w IGHP

Hotel Wyndham Wrocław Old Town dołączył do Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. To pierwszy hotel w Polsce jednej z największych sieci na świecie Wyndham Hotels & Resorts.

Oferuje m.in. 205 pokoi, rozległe atrium, 11 sal konferencyjnych łącznie na 400 osób, restaurację, bar, a na najwyższym piętrze strefę wellness z sauną, łaźnią i salą fitness. Hotel działa w miejscu dawnego Sofitela Old Town, zamkniętego przez Orbis na początku pandemii, w wielofunkcyjnym kompleksie z częścią biurową, handlową i – zajmującym około połowy jego powierzchni – hotelem otwartym w 2001 r. pod marką Dorint, zmienioną po przejęciu jej przez Accor na Sofitel. W ub.r. wydzierżawiony został i zarządzany jest przez łotewską Mogotel Hotel Group, wiodącego operatora hotelowego w krajach bałtyckich. Dyrektorem generalnym hotelu jest Tomasz Majszyk, wcześniej m.in. dyrektor Radisson Blu Resort Świnoujście.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *