Focus Hotel Premium Bydgoszcz przyjął pierwszych gości   OTWARCIA

Sieć Focus Hotels otworzyła swój drugi hotel w Bydgoszczy. Obiekt znajduje się przebudowanym i całkowicie zmodernizowanym biurowcu, w obrębie Starówki, przy ulicy Bernardyńskiej 13. Ten 3-gwiazdkowy hotel posiada 88 pokoi i zaplecze konferencyjne o łącznej powierzchni ponad 200 mkw.

Focus Hotel Premium Bydgoszcz to drugi, po hotelu Pod Orłem, obiekt sieci w Bydgoszczy. Znajduje się on w dawnym biurowcu Projprzem, który dzięki gruntownemu remontowi zyskał drugie życie i przyciąga wzrok przechodniów szklaną, niebieską elewacją.

Do dyspozycji gości oddano 88 pokoi oraz 3 sale konferencyjne. W hotelu znajdują się restauracja, bar, sauna oraz siłownia.

-Kolejny hotel pod marką Focus otwarty w Bydgoszczy to dla nas niewątpliwy powód do radości. Tym bardziej, że to już piętnasty obiekt Focus Hotels co jest potwierdzeniem, że sieć cały czas dynamicznie się rozwija. Jak zawsze dołożymy wszelkich starań by nowy hotel w Bydgoszczy spełnił oczekiwania wszystkich odwiedzających nas gości -mówi Łukasz Płoszyński, wiceprezes zarządu sieci Focus Hotels.

Focus Hotels S.A. to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się polskich sieci hotelowych. Tworzy ją 15 hoteli w Gdańsku, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Chorzowie, Inowrocławiu,  Sopocie, Elblągu, Warszawie, Poznaniu oraz Lublinie (z czego 9 działa pod marką Focus Premium i jeden pod marką Grand).

Właścicielem spółki jest Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A., która notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *