Nowa dyrektor sprzedaży i marketingu hoteli Renaissance i Courtyard by Marriott Airport   PERSONALIA

Od lipca do hoteli Courtyard by Marriott Warsaw Airport i Renaissance Warsaw Airport, dołączyła Magdalena Orchowicz, która będzie odpowiedzialna za nowo powstający-wspólny dział sprzedaży i marketingu obu hoteli.

Magdalena Orchowicz jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego. Swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczęła w 2006 roku we wrocławskim hotelu sieci Radisson. Od 2013 roku związana była z siecią Accor, gdzie m.in. pełniła funkcję senior sales managera w hotelu Sofitel Wrocław, a przez ostatnie sześć lat senior sales managera hoteli Accor w regionie wrocławskim.

– Magdalena to dynamiczna i zorientowana na cel liderka sprzedaży, która ponad 15 lat temu zaczęła swoją przygodę z hotelarstwem. Cieszymy się, że tak doświadczona osoba, która pracowała wcześniej dla różnych międzynarodowych sieci hotelowych, dołączyła do naszego zespołu i poprowadzi nowo powstający, wspólny dla dwóch hoteli Courtyard
i Renaissance dział sprzedaży i marketingu – mówi Artur Derela, dyrektor Renaissance Warsaw Airport Hotel.

Renaissance Warsaw Airport oferuje 214 pokoi oraz 11 apartamentów, a także m.in. przestrzeń konferencyjną o łącznej powierzchni 844 mkw. składającej się z 14 sal konferencyjno-bankietowych. Courtyard by Marriott dysponuje 241 pokojami i 13 salami konferencyjnymi od 20 m do 433 m kw.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *