Inteligentna Restauracja LSI Software na 5 kondygnacjach w nowej lubelskiej restauracji Browar

W Lublinie powstaje duży, różniący się od typowych restauracji, nowy obiekt gastronomiczny Browar - z własnym browarem. Obiekt będzie zajmował 5 kondygnacji w nowo wyremontowanej kamienicy. Wdrożenia systemu informatycznego Inteligentna Restauracja dokonuje LSI Software – producent i integrator systemu.


Właścicielem Browaru jest firma Kobud z Łęcznej. W Browarze będą znajdować się warzelnia piwa, restauracja, pub oraz, na ostatniej kondygnacji, luksusowe apartamenty dla gości. Ze względu na skalę rozwiązania bardzo ważne było dla Inwestora zapewnienie jak najwyższej jakości obsługi i ciągłości pracy.


"Kontakt z LSI Software nawiązaliśmy podczas jednych z tegorocznych targów branżowych" - mówi o początku współpracy z LSI Software Michał Bukowski Menedżer Browaru. "Zdecydowaliśmy się na wybór systemów LSI Software ponieważ doceniliśmy profesjonalizm i znajomość branży przez ich specjalistów".


W Browarze będą uruchomione cztery stanowiska z terminalami dotykowymi POS i dwa przenośne bonowniki PDA z zainstalowanym oprogramowaniem POSitive w wersji gastronomicznej, będącym częścią produkowanego przez LSI Software systemu klasy ERP. Ponadto Browar będzie wykorzystywał system monitorów kuchennych zintegrowany z systemem przywoławczym dla kelnerów oraz system przywoływania obsługi dla gości.


"Rozwiązania oferowane przez LSI Software są zaawansowane technologicznie i dostosowane do wymagań gastronomii oraz zapewniają dostęp do dużej ilości przydatnych raportów i analiz" - podkreśla Michał Bukowski.


Wdrożenie Inteligentnej Restauracji w Browarze jest jedną z większych ze względu na różnorodność zastosowanych rozwiązań. Wdrożenia poszczególnych rozwiązań wchodzących w skład Inteligentnej Restauracji sprzyja zwiększeniu konkurencyjności i wartości firmy, produktów. Inteligentna Restauracja uzyskała nagrody podczas targów EuroGastro 2008 w Warszawie, Gastroexpo 2008 w Gdańsku, Horeca 2008 w Krakowie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *