Courtyard by Marriott Gdynia Hotelem Roku Marriott Select Brand Awards 2021Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront zdobył tytuł Hotelu Roku Marriott Select Brand Awards spośród wszystkich hoteli brandu Courtyard (100 hoteli) w regionie EMEA oraz Karaibów i Ameryki Łacińskiej za osiągnięcie najlepszych wyników w roku 2021.Nagroda Marriott Select Brand Awards przyznawana jest co roku jako wyraz uznania dla zaangażowania zespołów każdej z marek sieci Marriott International. To już druga nagroda, którą obiekt otrzymał za wyniki minionego roku. Kilka miesięcy temu zdobył również pierwsze miejsce wśród wszystkich franczyzowych hoteli sieci Marriott (ponad 400 obiektów) w regionie Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki za stale wysoki i utrzymywany wskaźnik zadowolenia gości, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty jakości oceniane w ankiecie, w trakcie pobytu.

Dzięki utrzymaniu najwyższych standardów obsługi przez 12 miesięcy, a także działalności charytatywnej i innym działaniom związanym z zarządzaniem obiektem, gdyński hotel został nominowany do kategorii Diamond Hotel of the Year, zdobywając nagrodę Hotel Roku 2021, najważniejszą spośród możliwych. – Przenosząc się do Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront dwa lata temu, już na pierwszym spotkaniu jasno powiedziałam do nowego, jeszcze nieznanego mi zespołu, że ten hotel musi być najlepszy, gdyż ma do tego wspaniałe predyspozycje.

Znakomicie zaangażowany zespół i infrastruktura budynku z wielkim potencjałem – mówi Aneta Stępkowska, dyrektor generalna hotelu. – To nasz wspólny wysiłek, ciężka praca i codzienne starania. To także sukces, na który zasłużyliśmy bez dwóch zdań, bo doskonale zdaję sobie sprawę, ile za tym kryje się poświęcenia i wytrwałości każdego z członków zespołu. Rok 2021 należał do niezwykle trudnych i naszą ciężką pracą udowodniliśmy, że sky is the limit. Takie wiadomości dają kolejną dawkę energii, optymizmu i nadziei. Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront otwarty został w czerwcu 2015 r. Dysponuje m.in. 200 pokojami i centrum konferencyjnym o łącznej powierzchni ponad 1 tys. m kw. oraz tarasem widokowym. Należy do firmy Hotel Co 51 Poland, która jest częścią nieruchomościowej Grupy Vastint. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *