Nowy prezes jednej ze spółek PHH   PERSONALIA

Waldemar Miszczyszyn, były prezes spółki Wodociągi Rewal, został powołany na stanowisko prezesa zarządu i dyrektora należącego do Polskiego Holdingu Hotelowego, Przedsiębiorstwa Usługowego „Holtur” w Kołobrzegu, które prowadzi Sanatorium Uzdrowiskowe ”ORW KOŁOBRZEG-PODCZELE”.

Miszczyszyn jest absolwentem Nauk o Polityce i Socjologii na Uniwersytecie Szczecińskim. Posiada 20 letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych. W latach 2001-2010 związany z PZU SA. W okresie od 2014 do 2019 członek rady nadzorczej w prywatnej spółce akcyjnej. W latach 2018-2019 prezes zarządu Wodociągi Rewal w Pobierowie. Od 2019 związany z Sanatorium Uzdrowiskowym MSWiA w Kołobrzegu, gdzie odpowiadał za inwestycje i zamówienia publiczne. Członek Stowarzyszenia Rzeczoznawców SIM-TECH.

Spółka Przedsiębiorstwo Usługowe „Holtur”, należąca do grupy Polskiego Holdingu Hotelowego,  prowadzi Sanatorium Uzdrowiskowe ”ORW KOŁOBRZEG-PODCZELE”. Podstawową działalnością ośrodka jest działalność sanatoryjna i rehabilitacyjna z bogatą bazą zabiegową oraz organizacja pobytów wczasowych. Sanatorium, jako wydzielona enklawa w nadmorskim pasie lasu bukowego, zajmuje powierzchnię ponad 5 hektarów. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie morza – do plaży (ok. 600 m) prowadzi droga przez Park Krajobrazowy (park siedliskowy objęty ochrona programu Natura 2000) i rezerwat dzikiego ptactwa.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *