Hotel Senator dołączył do grupy Polskie Hotele Niezależne

Do grupy Polskie Hotele Niezależne dołączył hotel Senator w Dźwirzynie z 256 pokojami i apartamentami. To kolejny obiekt, który dołączył do grupy w ostatnim czasie.

Hotel Senator znajduje się 80 m od linii brzegowej, graniczny z rezerwatem przyrody Wydmy zlokalizowanym pomiędzy Grzybowem a Dźwirzynem. Oferuje m.in. aquacenter z tarasem zewnętrznym, salę zabaw dla dzieci o powierzchni 200 m kw., salę Xbox, Bursztynowe SPA, restaurację à la carte oraz hotelową plażę z pełną infrastrukturą: leżakami, parasolami i beach barem. Do dyspozycji gości biznesowych są trzy sale z dziennym światłem, a także sala kinowa.

Wspieramy szczytną ideę Polskich Hoteli Niezależnych. Jesteśmy przekonani, że jakość, indywidualne podejście do potrzeb gości, szybkość podejmowania decyzji w trosce o komfort gości to główne, ale nie jedyne atuty przewagi nad sieciami marek globalnych. Polska gościnność, której mieliśmy dowód w marcu tego roku, była odpowiedzią na konflikt u naszego wschodniego sąsiada i najlepiej pokazała nam, że krajowe marki hotelowe potrafią prowadzić biznes, ale też są odpowiedzialne społecznie – mówi Grzegorz Szymański dyrektor generalny Grupy Hotele Nadmorskie. – PHN to szansa do wspólnego rozwoju i szybszego dostosowania produktu hotelowego, odpowiadającego na potrzeby gości. Widzimy duży potencjał i doświadczenie w ludziach oraz markach hotelarskich zgromadzonych w PH.

Hotel Senator to jeden z trzech obiektów Grupy Hotele Nadmorskie tworzonej przez rodzinę Szymańskich, obok hoteli Unitral w Mienie i Lidia w Darłowie. Łącznie Grupa dysponuje 650 pokojami.

– Cieszymy się, że dołączył do nas kolejny hotel prowadzony rodzinnie i z dużym zaangażowaniem przez polskich hotelarzy, których udział w Grupie będzie na pewno naszą mocną stroną. Co ważne, goście PHN, będą mogli skorzystać z wielu wyjątkowych atrakcji hotelu w tej urokliwej, nadmorskiej lokalizacji – mówi Elżbieta Lendo, prezes zarządu Polskich Hoteli Niezależnych. – Zapraszamy do współpracy kolejne obiekty, które widzą sens szukania synergii, aktywnego współuczestniczenia na wielu płaszczyznach działania i przede wszystkim bycia razem nie tylko na dobre czasy. Współdziałanie w gronie coraz większej liczby polskich hotelarzy na pewno przyniesie skuteczniejszą realizację naszych celów statutowych. To niezwykle istotne, szczególnie w obecnych czasach, w których zmagamy się z wieloma trudnościami i wyzwaniami.

Fundacja Polskie Hotele Niezależne to konsorcjum marketingowe, które od 25 lat, poprzez szeroki zakres współdziałania i tworzenia wartości dodanej dla gości hotelowych, reprezentuje i wspiera polskie, rodzime hotele w budowaniu i umacnianiu konkurencyjnej pozycji na rynku. W ostatnim czasie dołączyły m.in. Salio Equisport Resort z Białej pod Łodzią i hotel Kristoff położony w Łaszkowie pod Kaliszem.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Hotel Senator dołączył do grupy Polskie Hotele Niezależne

  1. Dla mnie, jako osoby związanej z branżą zachwyca najbardziej Hotel Bulwar w Toruniu. Bardzo trudno 'pobić’ jakość obsługi tego miejsca;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *