Adam Pruszkowski dyrektorem Radisson Blu Ostróda   PERSONALIA

Adam Pruszkowski, zarządzający wcześniej m.in. Hiltonem Świnoujście, a ostatnio Hiltonem Garden Inn Tbilisi, został dyrektorem generalnym powstającego Radisson Blu Resort Ostróda Mazury Lakes zarządzanego przez sieć Radisson Hotel Group.

Adam Pruszkowski związany jest z branżą hotelarską od blisko 35 lat. Karierę rozpoczynał w Niemczech. Po powrocie do Polski pracował m.in. przy otwarciach hoteli sieci Radisson Blu i Vienna International. Był prezesem zarządu Hotelu Boss, a w 2012 r. wprowadzał na rynek jako wiceprezes zarządu Polaris Hospitality Enterprises i dyrektor operacyjny DoubleTree by Hilton Warszawa w Wawrze. W 2015 r. został dyrektorem generalnym nowo otwieranego DoubleTree by Hilton w rosyjskim Tiumeniu na Syberii, a w 2018 r. Hiltona Świnoujścia od fazy pre-openinngu, będąc też dyrektorem regionalnym Zdrojowej Invest, odpowiadającym za Radissona Blu. W połowie ub.r. został dyrektorem generalnym przygotowywanego do otwarcia Hiltona Garden Inn w Tbilisi.

Otwarcie hotelu Radisson Blu Resort Ostróda z 241 pokojami i aquaparkiem, którego inwestorem jest spółka Europlan Artura Koziei, zapowiadane jest w te wakacje.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

2 komentarze do “Adam Pruszkowski dyrektorem Radisson Blu Ostróda

  1. Hmm, to chyba mocno niestabilna branża…, patrząc na zmianę pracy co chwilę. Strach myśleć co to będzie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *