W Międzyzdrojach ruszył Aqua Resort z 300 pokojami. W condo   OTWARCIA

W kompleksie Bel Mare by Prestige w Międzyzdrojach ruszył Aqua Resort z 300 pokojami hotelowymi. To kolejny etap inwestycji, w ramach której wcześniej otwarto pięć budynków, łącznie z 500 pokojami i apartamentami (część sprzedanych do własnego użytku właścicieli). Powstają kolejne etapy m.in. z największym aquaparkiem na polskim wybrzeżu.

Bel Mare Resort powstaje na 7-hektarowej działce ok. 450 m od plaży, kupionej kilka lat temu przez warszawską firmę deweloperską Prestige, która wybudowała ok. 20 tys. mieszkań, a w tym roku otworzyła też w Warszawie Focus Hotel Premium z 234 pokojami. Od 2019 r. inwestor co roku w latem uruchamia kolejne etapy kompleksu Bel Mare by Prestige.

W lipcu 2019 r. otwarto trzy połączone budynki Bel Mare 1 ze 193 pokojami i apartamentami, restauracją Bella, SPA, częścią konferencyjną i dużą strefą zabaw Kids Play. Powstał też zewnętrzny park wodny dla dzieci na dziedzińcu o powierzchni 4 tys. m kw. W drugim etapie latem 2020 r. oddano do użytku kolejny budynek Bel Mare 2 ze 119 apartamentami, basenem, restauracją Tawerna i strefą X-Games z konsolami do gier dla nastolatków – połączony szklanym łącznikiem z Bel Mare 1.  Latem ub.r. w trzecim etapie oddano do użytku kolejny budynek – Aqua 1 ze 190 apartamentami oraz dwupoziomową salą gier Game Port.

Teraz otwarta została kolejna część – Aqua Resort z 300 pokojami hotelowymi, restauracją i kolejną dużą strefą zabaw dla dzieci. Połączyła Aqua 1 z czterema budynkami Bel Mare, tworząc łącznie zamkniętą całość z 800 pokojami i apartamentami, trzema restauracjami, SPA, basenem i wieloma różnorodnymi atrakcjami dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Pokoje w Aqua Resort sprzedawane są w z gwarancją 4 proc. zwrotu rocznie i deklaracją rocznych zwrotów na poziomie 7-8 proc. albo w modelu podziału przychodów 50/50 i z 10-letnią umowę najmu z możliwością przedłużenia o kolejne 10 lat. Każdy lokal użytkowy będzie posiadał własną księgą wieczystą i udział w gruncie.

Latem przyszłego roku do użytku oddana ma zostać kolejna część - Aqua 2, będąca rozbudową Aqua 1, z następnymi 230 apartamentami. Natomiast latem 2024 r. ruszyć ma największy na polskim wybrzeżu aquapark o pow. 15 tys. m kw. W czteropiętrowym budynku połączonym z Aqua Resortem, poza wieloma atrakcjami wodnymi, saunowymi i SPA, znajdą się też m.in. centrum konferencyjne na 600 osób, kręgielnia, restauracja i kawiarnia.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *