Hotel Młyn Jacka na sprzedaż za 7,5 mln euro   TRANSAKCJE

Położony w Jaroszowicach, tuż przy granicy z Wadowicami 4-gwiazdkowy hotel Młyn Jacka został wystawiony na sprzedaż. Dotychczasowy właściciel, Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Best Pest z Jaworzna, oczekuje za ten generujący średniorocznie ponad 3 mln zł zysku, 68-pokojowy hotel 7,5 mln euro (36 mln zł).

Hotel został otwarty w 2012 roku kosztem 12,4 mln euro. Jak sama nazwa wskazuje mieści się w starym młynie. Został on zakupiony i odrestaurowany przez należący do Małgorzaty i Jacka Świętosławskich Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Best Pest z Jaworzna.

Niemiecka agencja nieruchomości pośrednicząca w sprzedaży deklaruje, że średnioroczny zysk przed opodatkowaniem generowany w latach 2013-2020 przez obiekt wynosił około 697 tys. euro rocznie (około 3,3 mln zł).

Sam hotel oferuje 68 pokoi, 3 apartamenty i pokój superior z widokiem na ogród i prywatnym zewnętrznym jacuzzi, a także restaurację na 120 miejsc. Obiekt dysponuje też basenem, zapleczem SPA, salami konferencyjnymi i kręgielnią. Hotel mieści się na działce o powierzchni 15 650m², a jego powierzchnia użytkowa to 6.272m².


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *