Phytomer – światowy lider thalassoterapii już w Polsce

Phytomer - z niecierpliwością oczekiwany lider thalassoterapii - wkracza na rynek polskiej kosmetyki profesjonalnej i spa. Wyłącznym dystrybutorem francuskiej marki została firma ForSpa, która dzięki swojemu holistycznemu podejściu do piękna łączy w swojej ofercie najbardziej ekskluzywne kosmetyki i tworzy niepowtarzalne koncepcje dla polskich obiektów spa. Marka Phytomer jest obecna w 70 krajach oraz w kilkudziesięciu ekskluzywnych hotelach świata m.in. Four Seasons, Golden Door Spa, Chiva-Som.


Stworzyła niepowtarzalna filozofie piękna kryjąca się pod postacią innowacyjnych zabiegów oraz kosmetyków opartych na bogactwie mórz i oceanów. Dzięki zaawansowanej technologii, wielu opatentowanym składnikom oraz wysokiej zawartości składników aktywnych, Phytomer otwiera drogę do nowego wymiaru kosmetologii, który dostarczy skórze profesjonalnej pielęgnacji oraz zadba o jej piękno w sposób zgodny z natura. Kosmetyki marki Phytomer to źródło 2ycia, energii, harmonii oraz doskonałego samopoczucia, wydobytego wprost z morskich głębin. Phytomer oferuje kilkadziesiąt zabiegów na twarz i ciało, w tym 4 zabiegi opracowane ze szczególna troska o pielęgnacje skóry me2czyzn. Co więcej, prawdziwi koneserzy piękna będą mogli zatracić sie w 2 morskich rytuałach Spa relaksująco - rewitalizujących: Morskim Rytuale Holistycznym (na twarz i ciało) z wykorzystaniem masażu stemplami wypełnionymi aromatyczna morska lawenda i kryształkami soli oraz Skarbie Oceanów (na ciało) będącym istną podróżą do głębin mórz. Marka jest dostępna na polskim rynku od lutego 2009 roku

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *