W Ustroniu Morskim powstaje Vela Hotel & Resort. W condo   INWESTYCJE

Firma Belmonte Development, która w czerwcu otworzyła hotel Belmonte w Krynicy-Zdroju z 251 pokojami, przygotowuje inwestycję Vela Hotel & Resort w Ustroniu Morskim ze 125 pokojami. Otwarcie planowane jest latem 2024 r.

Obiekt zaoferuje wykończone pod klucz apartamenty w standardzie 4-gwiazdkowym od 28 do 83 m kw.z aneksami kuchennymi i balkonami lub tarasami. W obiekcie znajdzie się też recepcja, strefa work lounge, restauracja i kawiarnia, basen, saunarium, fitness, sala zabaw, oraz garaż podziemny. Lokale sprzedawane są w systemie condo z podziałem zysku z wynajmu 70/30. Inwestor deklaruje „nieograniczony pobyt właścicielski” i zarządzanie przez „profesjonalnego operatora hotelowego”.

Obiekt „z architekturą inspirowaną nadmorskim klimatem Bałtyku i klasycznym designem oraz dbałością o szczegóły, nawiązujący do harmonii natury” zaprojektowała krakowska pracownia lliard Architecture & Interior Design. Pokoje z marynistycznymi akcentami „nawiązują do stylistyki Modern Coastal, która łączy w sobie nadmorski, plażowy design oraz elegancki minimalizm. Stonowana kolorystyka pomieszczeń jest inspirowana morzem i niebem. Wnętrza bazują na naturalnych materiałach – drewnie oraz tkaninach o wyrazistym splocie”, a apartamenty premium na najwyższej kondygnacji „elegancki, nasycony granat z delikatnymi dodatkami – beżowymi, drewnianymi i złotymi”.

Obiekt realizowany jest przez grupę inwestycyjno-deweloperską działającą od blisko 15 lat, która wybudowała nieruchomości mieszkaniowe, wypoczynkowe i inwestycyjne w Warszawie i w miejscowościach wczasowych – ostatnie realizacje to Belmonte w Krynicy-Zdroju, Apartamenty na Klifie w Ustroniu Morskim i Apartamenty W 52 w Warszawie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *