Nowy dyrektor sprzedaży w Holiday Inn Resort Warszawa – Józefów   PERSONALIA

Filip Skrzeszewski, wcześniej związany m.in. z firmami HRS i Z-Factor, został dyrektorem działu sprzedaży w Holiday Inn Resort Warszawa – Józefów.

Z branżą hotelarską związany jest od ponad 20 lat. Zaczynał w dziale rezerwacji warszawskiego hotelu Jan III Sobieski, skąd przeszedł do działu rezerwacji grupowych w Radisson Blu Centrum Warszawa dochodząc do stanowiska sales managera. W sieci Hotele Warszawskie Syrena był odpowiedzialny za współpracę z klientami korporacyjnymi oraz rozwój sprzedaży w segmencie indywidualnym i konferencyjnym. Od 2011 roku był związany z HRS Polska, gdzie jako corporate sales manager odpowiadał za współpracę z klientami globalnymi oraz za pozyskiwanie klientów w centralnej i zachodniej Polsce. W 2016 r. został partnerem Z-Factor, polskiej firmy specjalizującej się w dostarczaniu analiz rynkowych i świadczeniu usług doradczych dla branży turystycznej, gdzie współtworzył i nadzorował program podnoszenia jakości obsługi test call oraz program badania konkurencji competition shopping. W 2018 r. powrócił do HRS jako hotel sales manager. Przez ostatni rok pracował jako agent nieruchomości w warszawskiej agencji RE/MAX Smart.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.