Boom w Ustroniu Morskim. Powstaje kolejny obiekt – Baltic Jet   INWESTYCJE

Pod koniec przyszłego roku w Ustroniu Morskim otwarty ma zostać Baltic Jet ze 108 apartamentami w standardzie 5-gwiazdkowym, strefą basenową, SPA & wellness z saunami, salą fitness, drink barem i cafe bufetem. Zarządzany będzie przez Portfel Inwestycyjny Apartamenty & Hotele.

Inwestycja powstaje w pierwszej linii brzegowej. Bryła budynku inspirowana jest kształtem jachtu. Wykończone pod klucz apartamenty od 24 do 232 m kw. (z antresolami na ostatnim piętrze) utrzymane będą w stylu skandynawskim z szarościami, drewnem i dużą ilością przeszkleń. Inwestorem jest Mastern Investment, poznański deweloper i generalny wykonawca, a operatorem Portfel Inwestycyjny Apartamenty & Hotele, który zarządza też w Krakowie hotelami AC by Marriott i 1891 Garni  oraz butikowym obiektem The Bridge Suites, a wkrótce również Garamond, działającym pod marriottowskim sof brandem Tribute Portfolio, przygotowywał też do otwarcia hotel Mercure w Szklarskiej Porębie.

W Ustroniu Morskim pod koniec ub.r. otwarte zostały Ustronie Apartments ze 103 lokalami i bistrem, na przełomie lipca i sierpnia Summer Lofts z 81 apartamentami inwestycyjnymi, jeszcze w tym roku oddana do użytku ma być druga część 55-pokojowego hotelu Skal z 60 nowymi apartamentami, a powstają też m.in. Vela Hotel & Resort ze 125 pokojami, Baltic Sun (86), Ustronie Residence (40) i Villa Solny (30). W międzyczasie otwarto też kolejną część kompleksu Holiday Park & Resort z 65 apartamentami i 19 domkami, teraz łącznie oferuje on 240 apartamentów i 163 domki.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *