Robert Gwiazdowski Gościem Specjalnym Hotel Trends   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Robert Gwiazdowski, ekonomista, prawnik, uznany komentator gospodarczy i polityczny wygłosi prelekcję podczas otwarcia tegorocznej edycji Forum Hotel Trends Poland&CEE, które odbędzie się 10 października w hotelu Radisson Collection w Warszawie.

Robert Gwiazdowski

Robert Gwiazdowski to doktor habilitowany nauk prawnych, wykładowca oraz profesor Uczelni Łazarskiego, a także przewodniczący Rady Nadzorczej Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. Jest autorem wielu specjalistycznych publikacji związanych z ekonomią, polityką i kwestiami społecznymi, a także ekspertem wypowiadającym się na tematy podatkowe i gospodarcze w telewizjach, oraz stacjach radiowych. Gwiazdowski to także autor felietonów i artykułów popularnonaukowych z zakresu prawa i gospodarki w takich tytułach jak: "Forbes", czy "Rzeczpospolita".

Praktykujący adwokat i doradca podatkowy. Z doświadczeniem jako członek rad nadzorczych spółek handlowych – w tym niezależny członek rady nadzorczych spółek giełdowych i ich komitetów audytu. Były Przewodniczący Rady Nadzorczej ZUS. Doradca wielu przedsiębiorstw działających na rynku polskim - prywatnych, w tym zagranicznych oraz spółek Skarbu Państwa.

Podczas Forum Hotel Trends przedstawi swoje przewidywania dotyczące sytuacji polskiej gospodarki w kolejnych latach, największych wyzwań, ale także jej szans, ze szczególnym uwzględniemiem sektora turystycznego i hotelarskiego.

Jesienne edycje organizowanych przez wydawcę „Hotelarza” wydarzeń z cyklu Hotel Trends Poland&CEE rokrocznie są najważniejszymi miejscami spotkań decydentów rynku hotelarskiego. To tu ogłaszane są najnowsze projekty, tu podczas kuluarowych rozmów dogrywane są największe kontrakty, tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi managerami z branży hotelowej z Polski i Europy.

W ubiegłym roku w wydarzeniu wzięło udział stacjonarnie przeszło 300 branżowych profesjonalistów, natomiast online forum śledziło ponad 200 uczestników. W tej edycji, podobnie jak przed rokiem, wydarzenie odbędzie się hybrydowo – z możliwością udziału stacjonarnego, oraz śledzenia transmisji online.

Forum, podobnie jak w latach ubiegłych towarzyszyć będzie wieczorna gala i rozstrzygnięcie konkursu. W tym roku wyróżnieni zostaną znów „Hotelarze Roku”.

Partnerem strategicznym tegorocznej edycji wydarzenia został Radisson Hotel Group, jedna z największych grup hotelowych na świecie, posiadająca dziewięć wyróżniających się marek hotelowych i ponad 1700 hoteli działających i będących w fazie rozwoju w 120 krajach. Partnerem Merytorycznym jest firma Pro Value.

Szczegóły dostępne są na stronie www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *