Radisson SAS z Beethovenem po raz szósty

9 marca rozpoczął się w Warszawie XIII Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena. Warszawski hotel Radisson SAS ma przyjemność po raz kolejny być partnerem i jednym z głównych sponsorów tego święta muzyki klasycznej.

Kilka dni wcześniej, tj. 23 lutego, w hotelu odbyła się konferencja prasowa poświęcona najważniejszym punktom programu tegorocznego Festiwalu. Wzięło w niej udział ponad 100 krajowych i zagranicznych dziennikarzy, m.in. z Rosji, Niemiec i Francji. Gości powitała pani Elżbieta Penderecka, prezes zarządu Stowarzyszenia im. Ludwiga van Beethovena, organizatora Festiwalu, i jego dyrektor generalny.

Tłumnie przybyli na konferencję dziennikarze są świadectwem, iż liczący sobie już kilkanaście lat Festiwal wciąż zyskuje na prestiżu i popularności. Nic w tym dziwnego, co roku impreza ściąga bowiem najlepszych polskich i zagranicznych solistów i dyrygentów oraz zespoły i orkiestry z całego święta. Tegoroczny program artystyczny również obfituje w wyjątkowe muzyczne wydarzenia, m.in. występ Geringas Baryton Trio, koncert Vitaly Pisarenko, laureata I nagrody Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego Franza Liszta, czy Sinfonii Varsovii pod batutą Krzysztofa Pendereckiego.

Hotel Radisson SAS w Warszawie ma przyjemność towarzyszyć organizatorom Wielkanocnego Festiwalu Ludwiga van Beethovena już po raz szósty, w ramach swego oryginalnego programu Responsible Business (Odpowiedzialni w Biznesie) . W myśl zasady Responsible Business, hotele sieci Radisson SAS na całym świecie aktywnie uczestniczą w lokalnych kulturalnych, społecznych i ekologicznych inicjatywach.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *