„Hotelarz” – warto zaufać 60-letniemu doświadczeniu   "HOTELARZ"

60 lat – właśnie tyle w tym roku kończy „Hotelarz”!

Nieprzerwanie od 1962 roku towarzyszy i opisuje branżę hotelową w Polsce, dostarczając swoim Czytelnikom najlepszej, sprawdzonej wiedzy, będąc jednocześnie inspiracją i pomocą dla tysięcy hotelarzy w Polsce.

Warto zaufać doświadczeniu
„Hotelarz” na biurku managera, to nie tylko prestiżowy periodyk, ale przede wszystkim ogromna dawka najwyższej jakości branżowej wiedzy od uznanych praktyków z dziedziny marketingu, prawa i podatków, F&B, revenue, zarządzania zespołem, czy optymalizacji kosztów w hotelarstwie. Dzięki „Hotelarzowi” możesz lepiej znać najnowsze trendy i prognozy, wiedzieć o najnowszych inwestycjach, otwarciach nowych obiektów, czy najważniejszych zmianach kadrowych w hotelarstwie, zanim jeszcze zostaną oficjalnie ogłoszone.

ZAMÓW TERAZ>>

Teraz „Hotelarza” możesz czytać tak jak Ci wygodnie. W wersji drukowanej, bądź elektronicznej.

Prenumerata roczna to:

  • 12 wydań naszego miesięcznika, czasopisma rekomendowanego przez liderów rynku, najczęściej wybieranego przez branżę pisma
  • 2 specjalistyczne raporty roczne – „Raport z Rynku HoReCa” wiosną, opisujący stan i rozwój rynku hotelarskiego i gastronomicznego, oraz „ABC Inwestycji Hotelowych” jesienią, poradnik dla inwestorów hotelowych
  • dostęp do pełnych zasobów www.e-Hotelarz.pl, najpopularniejszego portalu hotelarskiego w Polsce, w tym archiwum wydań „Hotelarza” od 2005 roku (skarbnica branżowej wiedzy!)
  • rabaty na konferencje, inwestycyjną HIT – Hotel Investment Trends Poland&CEE i inwestycyjno-operacyjną HT – Hotel Trends Poland&CEE, oraz szkolenia Akademii Hotelarza
  • możliwość bezpłatnego zgłoszenia swojego obiektu do najpopularniejszego konkursu branżowego „Hotel z Pomysłem”


Po nasz miesięcznik każdego miesiąca sięgają tysiące hotelarzy z całej Polski odnajdując w nim użyteczne i inspirujące treści.

Dołącz do nich i zyskaj pomoc w Twojej codziennej pracy.

To nie przypadek, że Hotelarz od lat jest absolutnym liderem rynku prasy hotelarskiej w Polsce.


Prenumeratę możesz zamówić także telefonicznie pod numerem 22 333 88 26


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *