Helska Cassubia po całkowitej modernizacji   INWESTYCJE

Obiekt Cassubia w Helu, wchodzący w skład Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego, doczekał się w pełni zakończenia prac remontowych. Po odnowieniu 54 pokoi oddana została nowa elewacja oraz parking .

Oprócz nowoczesnych pokoi charakteryzujących się stonowaną kolorystką, minimalizmem i lokalnymi dekoracjami, Cassubia może pochwalić się teraz nową elewacją wpisującą się w otoczenie nadmorskiego klimatu. Dodatkowo wyremontowany i oddany do użytku został parking na 35 miejsc. Obiekt znajduje się w samym środku miasta Hel.

– Cieszymy się, że już wszystkie prace remontowe zostały ukończone, a nasi goście mogą w pełni korzystać z naszego obiektu. Nowa elewacja budynku oraz wyremontowany parking to już ostatnie etapy całościowej modernizacji naszego helskiego obiektu. W zeszłym roku oddaliśmy do dyspozycji gości 54 w pełni zmodernizowane pokoje. Teraz to już zupełnie inna, nowoczesna Cassubia, która wzmacnia swoją pozycję wśród obiektów turystycznych zlokalizowanych na Półwyspie Helskim– podkreśla Michał Szopa, kierownik obiektu Cassubia.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *