Nowa zastępca GM-a w Novotelu Warszawa Centrum   PERSONALIA

Do załogi Novotelu Warszawa Centrum, największego hotelu miejskiego w Polsce, dołącza Kristina Matulevičienė na stanowisko zastępcy dyrektora generalnego.

Posiada ponad 20 lat doświadczenia w branży turystycznej i hotelarskiej, które zdobywała na Litwie i w Polsce. Pierwsze kroki w hotelarstwie stawiała w Wilnie, gdzie w hotelu Novotel Vilnus Centre pełniła funkcję sales & marketing managera od otwarcia obiektu. Później w Apvalaus Stalo Klubas, awansowała na pozycję sales & marketing directora. Niedługo później powróciła do wileńskiego Novotela, gdzie pełniła funkcję managera, nadzorując pracę zespołów front office, reservations i housekeeping. W 2012 r. dołączyła do zespołu pierwszego litewskiego hotelu marki ibis w Kownie jako dyrektor generalny. W 2017 r. przeprowadziła się do Polski, gdzie zasiliła zespół Mercure Gdańsk Stare Miasto na stanowisku operations manager. Pod jej menedżerskie skrzydła wkrótce trafił ibis Gdańsk Stare Miasto sąsiadujący z Mercure Gdańsk Stare Miasto.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *