Grupa Dobry Hotel partnerem Polskiego Komitetu OIimpijskiego

Grupa Dobry Hotel za sprawą umowy współpracy podpisanej przez Andrzeja Kraśnickiego, prezesa PKOI i Leszka Mięczkowskiego, prezesa zarządu Grupy Dobry Hotel, została partnerem Polskiego Komitetu Olimpijskiego (PKOI) oraz Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej. Umowa została zawarta do 2024 roku.

Grupa Dobry Hotel zarządza obecnie 17 hotelami, w tym  mocno osadzonym na kartach polskiej historii - H15 Hotelem Francuskim, w którym w 1919 roku narodził się Polski Komitet Olimpijski. Obecnie historię osiągnięć polskiego sportu związaną z Polskim Komitetem Olimpijskim, oglądać można w Sali Olimpijskiej hotelu, w której podpisano akt założycielski Komitetu Udziału Polski w Igrzyskach Olimpijskich.

– Jesteśmy zaszczyceni, że dołączamy do grona Partnerów Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej. To dla nas ogromny prestiż i zobowiązanie. Zapewniamy, że z wielkim zaangażowaniem i przyjemnością będziemy wspierać PKOl w realizowaniu jego zadań i misji. Wartości naszej firmy są zbieżne z wartościami PKOl. Jestem przekonany, że nasza współpraca przyniesie wymierne korzyści – mówi Leszek Mięczkowski.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *