Louvre Hotels Group wkracza na Węgry

Sieć Louvre Hotels Group w 2023 r. rozpocznie działalność na Węgrzech, wprowadzając tam markę Campanile. Firma zarządzająca Accent Hotels będzie odpowiedzialna za otwarcie i obsługę liczącego 88 pokoi hotelu zlokalizowanego obok dworca Budapeszt Wschodni.

Za wystrój wnętrz nowego hotelu w Budapeszcie firma projektowa Tremend, która w ostatnich latach stworzyła jedyne w koncepcje wnętrzarskie dla kilku hoteli Campanile w Polsce i Niemczech. Accent Hotels jest operatorem hotelowym 21 obiektów na Węgrzech. W ciągu ostatniej dekady węgierska firma zarządzająca stworzyła model biznesowy polegający na świadczeniu profesjonalnych usług w roli lokalnego partnera operacyjnego dla właścicieli hoteli niezależnych oraz w ramach umów franczyzowych z międzynarodowymi markami hotelowymi.

– Ważnym elementem ekspansji Louvre Hotels Group w Europie Środkowej jest otwarcie naszego pierwszego hotelu w sercu pięknej stolicy Węgier, który będzie funkcjonował pod sztandarem Campanile, naszej silnej marki klasy średniej. Liczący 88 pokoi hotel wznoszony obecnie przy dworcu Budapest Keleti ma zostać otwarty dla gości pod koniec 2023 r. – mówi Adam Konieczny, dyrektor ds. rozwoju Louvre Hotels Group.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *