Nowa inwestycja w hotelu InterContinental Warszawa


W warszawskim InterContinentalu rozpoczął się remont przestrzeni konferencyjnej. Nad projektem czuwa pracownia architektoniczna M Studio z Wielkiej Brytanii, która była odpowiedzialna także za wcześniejsze projekty lobby i pokoi w hotelu.


Głównym celem remontu jest stworzenie nowoczesnej przestrzeni konferencyjnej, której design nawiązując do architektury budynku, podkreśli ponadczasowy charakter hotelu. Wszystkie sale konferencyjne zostaną wyposażone w najnowszej jakości sprzęt AV. Koniec prac zaplanowany jest na jesień tego roku.
Wraz z otwarciem przestrzeni konferencyjnej zostanie wprowadzony nowatorski koncept gastronomiczny, który wiąże się z zaangażowaniem hotelu w zrównoważony rozwój. Zakłada on współpracę z lokalnymi dostawcami i farmerami przy tworzeniu menu, a także zaangażowanie w program „less waste”, czyli generowanie jak najmniejszej ilości odpadów.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *