Ewa Gawron dyrektor sprzedaży w Autograph Collection Warszawa   PERSONALIA

Ewa Gawron, wcześniej związana z Renaissance Airport Warszawa, została dyrektor sprzedaży i marketingu przygotowywanego do otwarcia na Starym Mieście w Warszawie hotelu Autograph Collection sieci Marriott.

Pracę w hotelarstwie zaczęła w 2005 r. w dziale rezerwacji warszawskiego Marriotta, a następnie była specjalistą ds. organizacji bankietów. W 2011 r. przeszła do hotelu Radisson Blu Sobieski na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży konferencji. W 2017 r. trafiła do Polskiego Holdingu Hotelowego, gdzie została koordynatorem ds. sprzedaży grup, konferencji i bankietów, następnie kierownikiem ds. sprzedaży grup i konferencji, a od 2019 r. dyrektorem sprzedaży i marketingu w Renaissance Airport Warszawa.  W Renaissancie zastąpiła ją Magdalena Orchowicz, która jest odpowiedzialna za stworzenie wspólnego działu sprzedaży i marketingu z Courtyard by Marriott Airport, o czym więcej pisaliśmy TUTAJ.

Autograph Collection z 96 pokojami przy ul. Miodowej powstaje w połączonych pałacach Branickich i Szaniawskich, które w połowie ubiegłej dekady kupiła firma deweloperska Budizol. Otwarty ma zostać do końca roku. Szefem kuchni został Maciej Majewski, przez ostatnie 11 lat szef kuchni w Sofitelu Warszawa Victoria, o czym więcej pisaliśmy TUTAJ.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *