Agnieszka Lipska dyrektor operacyjną Radissona Blu Resort Ostóda   PERSONALIA

Agnieszka Lipska, wcześniej m.in. dyrektor operacyjna kołobrzeskiego Radissona Resort, została dyrektor operacyjną Radisson Blu Resort Ostróda Mazury Lakes, który otwarty ma zostać w październiku.

Z branżą hotelarską związana jest od blisko 20 lat. Zaczynała w 2003 r. w Holiday Inn Warszawa (obecny Mercure Centrum) jako sales & marketing representative, a następnie, pracowała jako conference & banquet representative. W 2010 r. trafiła do warszawskiego Hiltona na stanowisko convention & event sales managera, później pracowała jako accomodation coordinator w spółce Euro 2012. W 2013 r. była członkiem zespołu otwierającego DoubleTree by Hilton Warszawa w Wawrze jako event manager, a od 2015 była zastępcą dyrektora działu conference & events. W 2016 r. związała się z siecią Zdrojowa Invest, gdzie została kierownikiem sprzedaży i konferencji w otwieranym Radissonie Blu Świnoujście, a następnie market development managerem, dyrektorem ds. rozwoju rynku i dyrektorem sprzedaży konferencji w Zdrojowej. W 2021 r. została dyrektor operacyjną otwieranego przez tę sieć Radissona Resort Kołobrzeg, a ostatnio była dyrektor operacyjną Radisson Hotel & Suites w Gdańsku.

Dyrektorem generalnym Radissona Blu Ostróda jest Adam Pruszkowski, o czym więcej pisaliśmy TU, a dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Monika Borysiuk, o czym więcej pisaliśmy TU


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *