Agnieszka Lipska dyrektor operacyjną Radissona Blu Resort   PERSONALIA

Agnieszka Lipska, wcześniej m.in. dyrektor operacyjna kołobrzeskiego Radissona Resort, została dyrektor operacyjną Radisson Blu Ostróda Mazury Lakes, który otwarty ma zostać w październiku.

Z branżą hotelarską związana jest od blisko 20 lat. Zaczynała w 2003 r. w Holiday Inn Warszawa (obecny Mercure Centrum) jako sales & marketing, a następnie, pracowała jako conference & banquet representative. W 2010 r. trafiła do warszawskiego Hiltona na stanowisko convention & event sales managera, później pracowała jako accomodation coordinator w spółce Euro 2012. W 2013 r. była członkiem zespołu otwierającego DoubleTree by Hilton Warszawa w Wawrze jako event manager, a od 2015 była zastępcą dyrektora działu conference & events. W 2016 r. związała się z siecią Zdrojowa Invest, dzie została kierownikiem sprzedaży i konferencji w otwieranym Radissonie Blu Świnoujście, a następnie market development managerem, dyrektorem ds. rozwoju rynku i dyrektorem sprzedaży konferencji w Zdrojowej. W 2021 r. została dyrektor operacyjną otwieranego przez tę sieć Radissona Resort Kołobrzeg, a ostatnio była dyrektor operacyjną Radisson Hotel & Suites w Gdańsku.

Dyrektorem generalnym Radissona Blu Ostróda jest Adam Pruszkowski, o czym więcej pisaliśmy TU, a dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Monika Borysiuk, o czym więcej pisaliśmy TU


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *