Blisko 12 mln zł z bonu turystycznego w grupie PHH

Od początku uruchomienia Polskiego Bonu Turystycznego w grupie Polskiego Holdingu Hotelowego zrealizowanych zostało ok. 65 tys. noclegów, a do obiektów trafiło blisko 12 mln zł. 1 sierpnia minęły dwa lata od wprowadzenia programu. Bon można wykorzystać tylko do 30 września. 

– Od samego początku Polski Bon Turystyczny okazał się bardzo istotnym programem nie tylko dla hotelarzy, ale dla całej branży turystycznej, która bardzo mocno ucierpiała w wyniku pandemii. Wszystkie nasze hotele i obiekty, zlokalizowane zarówno w typowych destynacjach turystycznych, jak również w większych miastach, odczuły bardzo pozytywne skutki wprowadzenia bonu. Świadczy o tym imponująca kwota blisko 12 mln zł, która w ciągu dwóch lata trafiła do grupy Polskiego Holdingu Hotelowego – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego. – Warto również podkreślić, że dla wielu rodzin bon turystyczny stał się dużą motywacją do podróżowania, a niektóre z nich po raz pierwszy mogły sobie pozwolić na wypoczynek w hotelach. Ponadto, rodziny korzystające z bonu podczas podróży wydały również własne, dodatkowe środki, co niewątpliwe miało pozytywny ekonomiczny wpływ na całą branżę.

Grupa Kapitałowa Polskiego Holdingu Hotelowego od samego początku włączyła się w rządowy projekt Bonu Turystycznego. Wszystkie 54 hotele i obiekty należące do grupy PHH przygotowały na tę okazję specjalne rodzinne oferty lub zachęcały do wykorzystania świadczenia podczas tak zwanych city break. Bon można zrealizować we wszystkich obiektach grupy PHH, jak również na terenie całego kraju, opłacając nim usługi hotelarskie. Lista podmiotów turystycznych, u których można zapłacić bonem, dostępna jest na stronie www.bonturystyczny.gov.pl.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *