Otylia Jędrzejczak ambasadorką hotelu Narvil

Otylia Jędrzejczak, mistrzyni olimpijska z Aten w pływaniu, trzykrotna zwyciężczyni plebiscytu na najlepszego sportowca Polski „Przeglądu Sportowego,” została ambasadorką obchodzącego w tym roku 10-lecie hotelu Narvil w Serocku.

– Narvil kojarzy mi się z… Mazurami pod samą Warszawą. Wielkie zielone przestrzenie u zbiegu Narwi i Bugu, moja ukochana woda w otaczających Narvil rzekach i fantastycznej strefie Spa, kontakt z naturą przez cały pobyt. Będę tu bywać często i za każdym razem będę miała co robić. Będą też miały czym się zająć moje dzieci, które basen i tereny sportowe hotelu Narvil pokochały od pierwszego wejrzenia – mówi Otylia Jędrzejczak.

Narvil znany jest w Polsce przede wszystkim z ogromnych możliwości organizowania dużych wydarzeń firmowych, ale w ostatnich miesiącach znacznie uatrakcyjnił i poszerzył ofertę również dla rodzin z dziećmi. W wakacje oprócz zajęć z doświadczonymi animatorami w nowoczesnym pokoju zabaw Narvilandia, młodsi i starsi goście mogą liczyć m.in. na treningi ze znanymi postaciami ze świata sportu, warsztaty fotograficzne, taneczne czy codzienne rekreacje takie jak chociażby zajęcia jagi na świeżym powietrzu.

 – Zaprosiliśmy do współpracy osobę, która rozumie naszą filozofię. W Narvilu stawiamy na naturę, sport i kulturę, mamy też bardzo szeroką i atrakcyjną ofertę dla rodzin z dziećmi. Od razu wiedzieliśmy, że naszą wymarzoną ambasadorką byłaby Otylia – mówi Elżbieta Żyżyńska, dyrektor marketingu w hotelu Narvil.

Już 27 sierpnia wspólnie z Fundacją Otylii Jędrzejczak hotel zrealizuje projekt społeczno-sportowy „ZERO jest OK bezpiecznie nad wodą”. – W najbliższych miesiącach w hotelu Narvil zagoszczą także znani artyści, których łączy miłość do natury i chęć znalezienia oazy spokoju w samym centrum Polski, tak blisko stolicy – dodaje Elżbieta Żyżyńska.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *