Kompleks Rewa Park Tomasza Kuszczaka przyjął pierwszych gości   OTWARCIA

Nad Bałtykiem w Rewie koło Gdyni zadebiutował kolejny kompleks wypoczynkowy. Tym razem to liczący 38 apartamentów Rewa Park, którego właścicielem jest były bramkarz reprezentacji Polski, Tomasz Kuszczak.

Apartamenty mają powierzchnię około 40 m2, posiadają aneksy kuchenne i udogodnienia takie jak ekspresy do kawy, czy akcesoria plażowe. Na terenie kompleksu znajduje się także bawialnia dla dzieci, niedługo otwarte zostanie również SPA z sauną, jacuzzi, a w przyszłości z basenem. Sprzedawane są obecnie po 1700/1800 zł za dwie doby.

Właścicielem kompleksu jest Tomasz Kuszczak, w przeszłości gracz m.in. Manchesteru United, czy Herty Berlin, a także 11-krotny reprezentant Polski. W kompleksie znajduje się wiele pamiątek z jego piłkarskiej kariery, m.in. stół do bilarda obity w barwy Czerwonych Diabłów, na którym swoje partie rozgrywali między innymi Wayne Rooney, Cristiano Ronaldo i który ostatnio stał w domu wynajmowanym przez Edinsona Cavaniego. Na ścianach znajdują się pamiątkowe zdjęcia z triumfów, czy koszulka Ryana Giggsa z meczu, w którym Walijczyk zdobył setną bramkę.

Za projekt wnętrz apartamentów odpowiedzialna jest żona piłkarza, Ewelina.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *