Daniel Danielewicz dyrektorem regionalnym VHM   PERSONALIA

Daniel Danielewicz, dyrektor Hamptona by Hilton Gdańsk Old Town, zarządzanego przez VHM Hotel Management, objął nowo powstałe w VHM stanowisko dyrektora regionalnego, pozostając dyrektorem gdańskiego Hamptona.

Do jego nowych obowiązków należy koordynacja działań operacyjnych w obiektach zarządzanych przez VHM, czyli Hamptonach w Gdańsku, Olsztynie i Białymstoku oraz Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej. Będzie również współpracował z zarządem spółki przy kolejnych, nowo pozyskiwanych projektach.
Z branżą turystyczną związany jest od 26 lat. Pracował m.in. w Villa Hestia w Sopocie, Dworze Oliwskim w Gdańsku i Zamku Ryn. Był dyrektorem hotelu Aurora SPA & Wellness w Międzyzdrojach i operations managerem Holiday Inn w Łodzi. W 2013 r. został dyrektorem generalnym Golden Tulip Gdańsk Residence. Na początku 2019 r. związał się z VHM Hotel Management zostając dyrektorem generalnym 174-pokojowego Hamptona by Hilton Gdańsk Old Town.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *