WeWell – nowa spółka na rynku apartamentów w kurortach

W segmencie budowy i zarządzania apartamentami wakacyjnymi działalność rozpoczął nowy gracz – spółka WeWell. Planowane projekty oraz zarządzanie nimi skupiać się będą wokół idei wellbeingu, zrównoważonego budowania i wypoczynku. Prezesem grupy jest Jacek Twardowski, związany z segmentem nieruchomości wakacyjnych od kilkunastu lat.

Spółka pracuje obecnie nad dwoma projektami: apartamentami w Wiśle z kategorii boutique luxury apartments oraz kompleksem całorocznych domów wakacyjnych nad jeziorem, które planuje wprowadzić do sprzedaży dla inwestorów indywidualnych jeszcze latem. Zarówno prowadzone już inwestycje, jak i kolejne planowane są zgodnie z ideą zrównoważonego budownictwa oraz regeneracji w oparciu o naturalne metody wypoczynku, spędzania czasu i pozbywania się stresu. Spółka sprzedawać będzie lokale nabywcom indywidualnym, którzy poszukują apartamentów
i domów wakacyjnych wtopionych w naturę, umożliwiających pełną regenerację, z dala od zgiełku zatłoczonych kurortów.

Firma realizować będzie autorski program WellbeingBreak, czyli usługę zarządzania i wypoczynku (dla właścicieli apartamentów jak i turystów w nich wypoczywających) nakierowanego na dobre samopoczucie, potrzebę natychmiastowej odnowy w otoczeniu natury oraz wypoczynku poprzez pracę z ciałem i umysłem. Formuła WellBreak realizowana w projektach wybudowanych przez WeWell obejmować będzie m.in. kąpiele leśne (jap. Shinrin-yoku), zajęcia jogi i slow joggingu, morsowanie, warsztaty diet coaching, terapie oddechowe (m.in. zgodne z metodą oddechową Butejki) czy fitness siłowy z wykorzystaniem drzew i podłoża.  

Managerowie firmy WeWell mają kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze zarówno budowania i zarządzania najmem nieruchomości, jak i w sektorze finansowym, prawnym oraz usługach związanych z wypoczynkiem w duchu work life balance.

Jacek Twardowski przez ostatnie kilkanaście lat odpowiadał za realizację ponad 10 projektów w polskich kurortach łącznie z 1,2 tys. apartamentów. Był dyrektorem zarządzającym i partnerem w Kristensen Group, która zrealizowała m.in. Baltic Park w Świnoujściu, Osadę Zamkową – osiedle luksusowych domów wakacyjnych w Pasymiu na Mazurach, Apartamenty Pod Śnieżką w Karpaczu, Apartamenty Bukowa w Wiśle czy apartamenty Porto Łeba. A także zagraniczne inwestycje wakacyjne: apartamenty w Bodrum w Turcji oraz na Majorce. W ramach grupy Kristensen współtworzył także spółkę ApartView zajmującą się zarządzaniem wynajmem apartamentów wakacyjnych.

W zarządzie spółki WeWell znalazła się także Paulina Kierebińska, obejmując funkcje CFO, która rrozwijała pion bankowości korporacyjnej w banku ING na stanowisku Manager Corporate Banking,  piastowała funkcję CFO oraz wiceprezesa ds. finansowych w Optimus Lockheed Martin Integration Systems, a ostatnie kilkanaście lat pełniła funkcję dyrektora finansowego na region EMEA w spółce Regenersis, będącej jednym z głównych partnerów korporacji technologicznych takich jak m.in. Samsung, Orange, Vadaphone, Virgin Media. W kierownictwie firmy znalazł się także adwokat Mikołaj Ostrowski, założyciel i partner zarządzający w kancelarii OWIW Legal.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *