Dr Eris na Mazurach

Wielkimi krokami zbliża się otwarcie nowego czterogwiazdkowego hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Pierwsi goście przekroczą jego progi już 1 kwietnia br. Usytuowanie tego obiektu stylizowanego na tradycyjną mazurską zabudowę dobrze współgra z zielenią otaczającego go parku krajobrazowego.

Do dyspozycji gości będzie kompleks dwóch basenów, saun z sauną fińską, łaźnią rzymską, termarium ziołowym i solankowym oraz czterech jacuzzi, w tym jednego umiejscowionego na zewnętrz hotelu, czynnego przez cały rok. W ekskluzywnym, przestronnym obiekcie nie zabraknie też sal do ćwiczeń, fitnessu i cardio fitnessu.
Na terenie hotelu otwarty zostanie największy w Polsce Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris, który oferować będzie innowacyjne, nowoczesne zabiegi pielęgnacyjne wykonywane z użyciem profesjonalnych kosmetyków Dr Irena Eris - Prosystem.

Goście hotelu będą mogli skorzystać z indywidualnie dobranych zabiegów firmowych na twarz i ciało, m.in. oddać się smakowitemu i pachnącemu egzotyką zabiegowi "Body a la carte" składającego się z ujędrniającego dania dla ciała z użyciem musli z ziaren kakaowca, nektaru wiśniowo-karmelowego i bakaliowego kremu, jak również innych zabiegów wyszczuplająco-modelujących, relaksująco-modelujących, firmowego masażu karku i pleców "Dotyk ciepła", refleksorycznego masażu stóp czy masaży gorącymi kamieniami. Nowością będzie też zabieg na ciało "Eden - All sensess" - sztuka łączenia dotyku, aromatów, szmerów wody i relaksującej muzyki. Część gastronomiczna obiektu składać się będzie z dwóch restauracji.


Oprócz budynku głównego (88 pokoi) do dyspozycji gości będą też: Dom Leśny - dwupoziomowy domek z drewnianych bali z dziewięcioma pokojami dwuosobowym o podwyższonym standardzie, jadalnią oraz wyposażoną w sprzęt audiowizualny salą konferencyjną, a także Siedlisko - wolnostojący dwupoziomowy dom, w którym mieszczą się trzy sypialnie, living room z aneksem kuchennym oraz dwie łazienki. Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie posiada certyfikat ISPA - elitarnej organizacji zrzeszającej najlepsze ośrodki spa na całym świecie. W ciągu najbliższych lat firma zamierza powiększyć sieć swoich hoteli o cztery lub pięć nowych obiektów.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *