Ruszył Hotel Platinum**** w Ostródzie

17 kwietnia 2009r. odbyło się uroczyste otwarcie najnowszego obiektu Condohotels Group, Hotelu Platinum****, zlokalizowanego w Ostródzie. Wartość inwestycji, która oprócz budowy hotelu obejmowała także modernizację Aquaparku Ostróda, to ponad 29 mln PLN. Hotel dysponuje 48 pokojami dwuosobowymi, każdy o powierzchni 23,40m2 i 6 apartamentami o powierzchni od 44,12 do 71,43 m2.


Wszystkie pokoje zostały urządzone tak, by zapewnić gościom komfort i pozytywne doznania estetyczne. Znajdują się w nich najwyższej jakości elementy wyposażenia  wygodne łóżka i funkcjonalne meble oraz eleganckie dodatki dekoracyjne. Pokoje są przestronne i jasne, sąsiadują z nimi luksusowe i obszerne łazienki. Hotel i jego wnętrze są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ceny za nocleg w pokoju dwuosobowym zaczynają się od 250 zł za dobę. W cenie zawiera się śniadanie oraz korzystanie z atrakcji Aquaparku Ostróda.


Goście mają do dyspozycji przestronną restaurację, która pomieści około 150 osób. Serwowane tu dania to esencja tradycyjnej kuchni z motywami współczesnymi, łącząca w sobie lokalne walory smakowe z nowoczesnymi trendami kulinarnymi zaczerpniętymi ze światowej gastronomii. W menu znajdują się wykwintne przystawki i smakowite zupy, duży wybór sałat i makaronów, dania z owoców rzek, jezior i morza, potrawy mięsne, a także wyszukane desery. W barze można skosztować rozmaitych drinków oraz win z całego niemal świata, m.in: Francji, Włoch, Hiszpanii, Argentyny, Chile, USA, Nowej Zelandii, Australii, a nawet Chin.


Dumą obiektu jest centrum spa&wellness, które zajmuje powierzchnię ponad 500 mkw. Już sam klimat i wystrój wnętrza sprzyja relaksowi i odnowie sił witalny. Płynący przez cały kompleks strumień skłania do wyciszenia i odprężenia, koi zmysły. Goście znajdą tu stanowiska do manicure i pedicure, gabinety masażu i pielęgnacji twarzy i ciała, stanowiska do zabiegów z użyciem alg i borowin, wannę Caracalla przeznaczoną do zabiegów w wodzie, Rhassoul, czyli jaskinię błotną połączoną z łaźnią parową oraz gabinet do masażu tajskiego. Wśród wyposażenia naszego spa znajduje się łóżko do zabiegów orientalnych włoskiej firmy New Light Concept oraz najnowsze łóżko do zabiegów wodnych firmy Erika Damiani, a także wielofunkcyjne urządzenie do laseroterapii wykorzystujące metodę VITALASE  innowacyjne rozwiązanie powstałe z połączenia rozwiązań optoelektronicznych. Poziom SPA jest połączony przejściem podziemnym z Aquaparkiem które prowadzi bezpośrednio do mokrej części kompleksu. Dzięki temu goście mogą skorzystać z atrakcji Aquaparku bezpośrednio przed lub po zabiegach relaksacyjnych. W kompleksie tym znajduje się basen pływacki o wymiarach 25 na 12,5m, dwa baseny rekreacyjne, wanny jacuzzi, basen z atrakcjami dla dzieci, sauny równego rodzaju, łaźnia parowa i wiele innych atrakcji. Istnieje możliwość wynajęcia toru do wyłącznej dyspozycji. Na życzenie gości hotelowych możliwe jest także zorganizowanie indywidualnych lekcje pływania prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów.


W hotelu znajdują się 4 sale konferencyjne: sala na około 100 osób, sala na ok 50 osób oraz 2 salki na około 30 osób. Każda z sal konferencyjnych wyposażona jest system multimedialny AV, system nagłośnienia oraz flipcharty i wszelkie inne niezbędne sprzęty i przybory. Oprócz wynajmu sal i zapewnienia cateringu hotel oferuje kompleksową organizację imprez i wyjazdów firmowych. Pracownicy hotelu pomogą zorganizować i przeprowadzić wyjazd, czy spotkanie integracyjne dla pracowników lub innych grup. Hotel oferuje także swoje wsparcie przy opracowywaniu scenariusza spotkania, doborze atrakcji, logistyce i cateringu.


W hotelu znajduje się pomieszczenie wyposażone w stanowiska do gotowania przygotowane do prowadzenia profesjonalnych programów Szkoły Gotowania. Są to zajęcia kulinarne pozwalające poznać tajniki kuchni tradycyjnej jak i egzotycznej. Atrakcyjna formuła zajęć praktycznych i pracy w grupie, połączona z degustacją przygotowanych dań to wspaniała forma spędzenia czasu i integracji, a także zdobycia nowych doświadczeń. Zajęcia prowadzone są przez naszego szefa kuchni, Przemysława Langowskiego, lub inne zaproszone osobistości ze świata kulinariów. W scenariusz zajęć wkomponowane są zarówno treści związane ze specyfiką kraju, którego kuchnię poznajemy, jak i elementy zabawy. Ich formuła w założeniu ma być lekka, przystępna oraz oprócz przekazywania wiedzy i umiejętności kulinarnych, ma zapewniać dobrą rozrywkę na najwyższym poziomie.


Nieopodal hotelu znajduje się kompleks Body Club, który zaprasza do korzystania z siłowni wyposażonej w nowoczesny sprzęt treningowy. Ćwiczenia odbywają się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy doradzają gościom przy ułożeniu racjonalnego planu treningowego i dietetycznego. Można tu także skorzystać z sauny, solarium oraz usług masażystów.


W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się kompleks rozrywkowo-rekreacyjny ‑Dario Bowling. Można tu skorzystać z torów do gry w kręgle, stołów do bilardu i snookera, cymbergaja oraz kilkunastu automatów do gry. Ostródzka kręgielnia jest jedną z najnowocześniejszych w Polsce. Dysponuje ośmioma torami do gry przygotowanymi i wyposażonymi przez firmę Qubica AMF. Są one codziennie czyszczone i pielęgnowane specjalistycznymi środkami, co daje idealną powierzchnię i odpowiedni poślizg kuli podczas rzutu. Tory wyposażone są w również w wysokiej jakości telewizory plazmowe pozwalające śledzić punktację. Klub dysponuje także zapleczem pozwalającym na zorganizowanie dowolnej imprezy.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *