W Ustroniu Morskim ma powstać Radisson Resort&Suites. W condo   INWESTYCJE

Spółka P48 zamierza wybudować 276-pokojowy hotel pod marką Radisson Resort & Suites w Ustroniu Morskim koło Kołobrzegu. Operatorem obiektu ma być VHM Hotel Management, spółka-córka Satoria Group, zaś za komercjalizację pokoi w formule condo odpowiedzialna będzie spółka Condo.pl

Hotel ma powstać w pierwszej linii brzegowej poprzedzonej drzewami, kilkadziesiąt metrów od plaży. Na najwyższej kondygnacji planowane są dwupoziomowe apartamenty. Hotel posiadać ma także trzy sale konferencyjne na 250 osób, kryty basen i jacuzzi, saunarium, gabinety zabiegowe SPA, restaurację i kawiarnie.

Pokoje będą miały od 25 do 42 m kw. i sprzedawane są po około 20 tys. brutto za metr z wykończeniem. Inwestor deklaruje podział dochodów z najmu w proporcji 70/30% na korzyść właścicieli pokoi, co ma stanowić zwrot z inwestycji na poziomie 7/9% rocznie. Właściciele lokali będą mogli również korzystać z 14 dni pobytów właścicielskich w roku.

Inwestorem jest P48 Sp z o.o. Sp. K.. Jej udziałowcy z branży nieruchomościowej zrealizowali wcześniej m.in. apartamentowiec Seaside Garden w Świnoujściu. Operatorem obiektu ma być spółka-córka Satoria Group, VHM Hotel Management, która posiada w portfolio hotele Holiday Inn Dąbrowa Górnicza oraz Hamptony by Hilton w Gdańsku, Białymstoku i Olsztynie, a także znajdujące się w przygotowaniu Hiltony Garden Inn w Toruniu i Pobierowo.

Liczące niecałe 2,5 tys. mieszkańców Ustronie Morskie to nowe eldorado inwestycyjne nad Bałtykiem. Obecnie w tej położonej kilkanaście kilometrów od Kołobrzegu miejscowości, realizowanych jest ponad 20 inwestycji z około 2,5 tysiącami pokoi i apartamentów wakacyjnych, m.in. Vela Hotel & Resort i Baltic Jet .

Agencja nieruchomosci posiadająca wyłączność na sprzedaż pokoi to Condo.pl, założona przez byłych pośredników upadłego Home Broker. Condo.pl to platforma komercjalizująca w formule condo wiele inwestycji w Polsce, m.in. voco Szkarska Poręba, Movenpick Karpacz i Zakopane, czy Mercure Szczyrk. Spółka zarządza też dwoma hotelami, TreMonti w Karpaczu i Mercure w Szklarskiej Porębie.

Portfolio Radisson Hotel Group w Polsce to obecnie 15 obiektów, a obiekt w Ustroniu Morskim, kiedy powstanie, będzie trzecim hotelem działającym pod marką Radisson w naszym kraju, po Radissonach Kołobrzeg i Szklarska Poręba, należących do Zdrojowej Hotels.

O aktualnych poziomach sprzedaży wybranych inwestycji condo pod międzynarodowymi markami pisaliśmy TUTAJ.

(ZS)


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *