5-gwiazdkowy Baltin Sun w Ustroniu Morskim. W condo   INWESTYCJE

362 pokoje i apartamenty liczyć ma kompleks Baltin Sun w Ustroniu Morskim, na który składać ma się pięciogwiazdkowy hotel i część apartamentowa. Inwestor sprzedaje pokoje w systemie condo oferując 10-letnie umowy i deklaruje stopę zwrotu z inwestycji na poziomie 8%.

Ten sam inwestor prowadzi już dwa obiekty w Mielenku i Sarbinowie nad morzem. Jak pisaliśmy w 2019 roku, zamierzał on także wybudować 5-gwiazdkowy condohotel z 79 pokojami i 52 apartamentami w Świeradowie-Zdroju, jednak inwestycja ta ostatecznie nie została zrealizowana.

Baltin Sun w Ustroniu realizowany ma być w 3 etapach. W 1. etapie, który otwarty ma zostać w przyszłym roku powstać mają 163 pokoje i jak deklaruje inwestor, 52 z nich zostały już sprzedane. Cena m kw. wykończonego pokoju to ok. 16 tys. zł netto.

Kolejne etapy inwestycji mają zostać zrealizowane w 2024 i 2025 roku. Hotel posiadać ma dwa wewnętrzne baseny. Całość przestrzeni rekreacyjnej, rozrywkowej, eventowej i gastronomicznej ma być oddana do dyspozycji przed sezonem letnim 2024 roku.

Baltin Sun, lipiec 2022/ fot. dziennik budowy

Nabywcy pokoi mogą skorzystać z wypłaty czynszu w stałej kwocie, jeśli nabywają apartamenty inwestycyjnie. Jeśli zaś planują korzystać z pobytów właścicielskich, wówczas inwestor oferuje wariant podziału zysku. Niemniej niezależnie od wybranej formy rozliczenia rentowność ma wynieść 8% rocznie od zainwestowanego kapitału.

Baltin Sun, lipiec 2022/ fot. dziennik budowy


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *