Górskie Resorty z Profitroom

Profitroom, dostawca technologii rezerwacyjnych dla większości polskich hoteli rozpoczął współpracę z grupą hotelową Górskie Resort, w której skład wchodzi dziesięć obiektów z ponad 1,8 tys. pokoi. Od początku wakacji wszystkie hotele korzystają z usług Profitroom.

Górskie Resorty to jedna z największych grup hotelowych w Polsce, której hotele znajdują się w Karpaczu, Szklarskiej Porębie, Wiśle, Łomnicy i Świeradowie-Zdroju. –Szukaliśmy dostawcy usług, który zapewni nam profesjonalne wsparcie w generowaniu jak największej liczby rezerwacji bezpośrednich – mówi Wojciech Piotrowski, revenue & e-commerce director Górskich Resortów. – Naszym celem jest ciągły rozwój grupy. Oprócz planowanych nowych inwestycji hotelowych dążymy do maksymalizacji direct bookingu w obecnie funkcjonujących obiektach. Jesteśmy przekonani, że wybraliśmy właściwego partnera do osiągnięcia zakładanych przez nas wyników.

Jak podkreśla Bartosz Sułecki, chief commercial officer Profitroom: – W ramach współpracy hotele znajdujące się w grupie korzystają z całości kompleksowych rozwiązań znajdujących się w Profitroom Suite. Oprócz silnika rezerwacji Profitroom Booking Engine 360 są to m.in. strony internetowe czy channel manager.

A Joanna Kowalczyk, customer success manager Profitroom, dodaje: – Wdrożenie systemu to pierwszy krok do osiągnięcia zakładanego celu przez grupę. Równie istotne jest teraz odpowiednie przeszkolenie zespołu hotelowego z korzystania z narzędzi oraz bieżąca optymalizacja ofert czy stron www. Grupa Górskie Resorty podobnie jak pozostali hotelarze mogą liczyć na nasze pełne wsparcie w codziennej pracy na narzędziach Profitroom.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *