Powstaje Vista Mikołajki Marina & Resort. W condo   INWESTYCJE

Nad Jeziorem Mikołajskim planowany jest kompleks hotelowy Vista Mikołajki Marina & Resort. To wieloetapowy projekt obejmujący obszar ponad 32 hektarów z blisko 270 metrami linii brzegowej. W pierwszym etapie powstaje 116 apartamentów. Otwarcie nastąpić ma w 2024 r. Inwestorem jest spółka Vista Capital,  wywodząca się grupy Spectrum Development, będącej właścicielem m.in. Tremonti Ski & Bike w Karpaczu oraz powstającego w tej samej miejscowości hotelu Mövenpick.

Docelowo kompleks oferować ma marinę, strefę SPA, baseny zewnętrzne i wewnętrzne, restaurację, sale konferencyjne, korty tenisowe, driving range – miejsce przeznaczone do trenowania uderzeń w golfie oraz lądowisko dla helikopterów. Wszystkie apartamenty od 25 do 62 m kw. z dużymi przeszkleniami posiadały będą tarasy lub balkony. Sprzedawane są w systemie condo z podziałem zysków 70/30 proc. przez firmę Condo.pl za ok. 12-14 tys. zł netto za m kw.

Inwestycję realizuje spółka zależna wrocławskiego dewelopera Spectrum Development, który posiada ponad 20-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. W ub.r. otworzył w Karpaczu Tremonti Ski & Bike Resort ze 124 apartamentami, a w połowie przyszłego roku otwarty ma zostać Mövenpick Karpacz ze 126 pokojami. W obydwie inwestycje zaangażowane jest też Condo.pl, podobnie jak w inne tego samego dewelopera – Apartamenty na Wydmach w Pobierowie i Sea Shell Apartments w pobliskim Łukęcinie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.