ibis Styles Szczecin Stare Miasto odkrywa karty   OTWARCIA

Nowy ibis Styles Szczecin Stare Miasto z 161 pokojami, o którego otwarciu więcej pisaliśmy w ubiegłym miesiącu TUTAJ, poprzez angażujący wystrój zaprasza gości do odkrycia świata magii. Marka ibis Styles charakteryzuje się kreatywnyn designem i unikalnymi motywami przewodnimi każdego obiektu. Tym razem jest nim cyrk.

To pierwszy obiekt pod marką ibis Styles na Pomorzu Zachodnim. Projekt bryły budynku przygotowało Federacyjne Biuro Architektoniczne, a wnętrza firma Detal z Trójmiasta. Hotel spełnia wymagania budownictwa ekologicznego, a inwestycja została zrealizowana zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i certyfikacją BREEAM. Właścicielem i inwestorem ibisa Styles Szczecin jest Orbis, największa w Polsce i w Europie Wschodniej grupa inwestująca w nieruchomości hotelowe w tym regionie, należąca do AccorInvest. – ibis Styles Szczecin Stare Miasto powstał w historycznej części miasta, które stale rozwija się pod kątem biznesowym, kulturalnym i turystycznym. Dzięki nowemu otwarciu w partnerstwie z Grupą Accor wykonujemy kolejny krok w kierunku rozwoju w kluczowych lokalizacjach i dalszego wzmacniania naszej obecności w Europie Wschodniej. Wierzymy, że dzięki swojej wyjątkowości hotel wprowadzi nową jakość na rynek w Polsce – podkreśla Dominik Sołtysik, prezes zarządu Orbisu.

Inspiracją motywu przewodniego było połączenie dziecięcej fantazji z nowoczesnym i eleganckim wystrojem. Wykorzystanie cyrkowych elementów zaprasza do podróży z cyrkową załogą i spełnienia dziecięcych marzeń w ucieczce od rzeczywistości. Wnętrza i nowoczesne rozwiązania przenoszą gości do świata, w którym wszystko jest możliwe, oferując fantazyjną scenerię, niecodzienne formy oraz odważne połączenia stylistyczne i oryginalne. 

We współczesnym świecie brakuje nieskrępowanej radości, a istotę rozrywki, szczęścia i beztroski świetnie oddaje cyrk. Dlatego to właśnie z niego uczyniliśmy motyw przewodni hotelu. Naszym głównym celem jest zapewnienie gościom pozytywnej atmosfery i wyjątkowych doznań estetycznych. Dlatego aranżacja wnętrz łączy klimat radosnej zabawy z oryginalnymi formami architektonicznymi. W efekcie ibis Styles Szczecin Stare Miasto ma własną, niepowtarzalną osobowość, która zachwyci każdego – bez względu na wiek podkreśla Helena Pinkowska, dyrektor ibis Styles Szczecin Stare Miasto. W obiekcie goście mogą skorzystać z restauracji Winestone serwującej dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Dla gości biznesowych przygotowano cztery sale konferencyjne, a dla rodzin z dziećmi kącik zabaw.

Pod marką ibis Styles działa obecnie 560 obiektów w ponad 45 krajach, w tym 18 w Polsce. Design każdego z nich nawiązuje do tradycji, historii lub kultury wybranej lokalizacji.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *