Kolejne 5 gwiazdek nad morzem – The View w Darłowie. W condo   INWESTYCJE

W Darłowie koło Koszalina planowy jest 5-gwiazdkowy hotel The View w pierwszej linii brzegowej z 215 apartamentami. Jego inwestorem jest wrocławska spółka Sea Invest, która realizuje też Radisson Blu Resort w Międzywodziu, a projektantem Q2 Studio z Wrocławia. Hotel ukończony ma zostać w drugiej połowie 2024 r.

Inwestycja powstać ma w miejscu dotychczasowego ośrodka wypoczynkowego Nord i składać się będzie z dwóch budynków z dziewięcioma kondygnacjami nadziemnymi i jedną podziemną. W hotelu znajdą się m.in strefy Gym & Fitness, SPA, rozbudowa strefa basenowa z zewnętrznym basenem typu „infinity” („bez krawędzi”) i restauracja. Jak opisywana jest na swojej stronie: „Ponadczasowe połączenia kolorów ze szkłem nadają nieprzeciętnej elegancji, a przeszklenia zapewniają nieograniczony dostęp światła dziennego oraz panoramiczny widok na otaczającą budynek zieleń. W inwestycji wykorzystano tylko najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niepowtarzalne nigdzie indziej elementy dekoracyjne. Projekt wykończenia wnętrz apartamentów został stworzony w oparciu o tradycyjne elementy stylu nadmorskiego, które wkomponowują się idealne w nowoczesny styl zabudowy”.

Pokoje sprzedawane są w systemie condo po ok. 20 tys. zł za m kw. z podziałem zysku 70/30, 15-letnią umową dzierżawy i 21 dniami pobytu właścicielskiego, w tym siedmioma w sezonie wysokim. Inwestorem jest spółka Sea Invest Gabryjelski Kocwa. Marek Kocwa jest współwłaścicielem firmy K2, która w 2017 r. otworzyła we Wrocławiu pierwszy w Polsce hotel pod marką AC by Marriott, a Marcin Gabryjelski wrocławskim przedsiębiorcą z branży budowlanej. Spółka buduje też Radissona Blu Resort w Międzywodziu o czym więcej pisaliśmy TUTAJ


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *