2-gwiazdkowe Lido w Juracie zmieni się w 4-gwiazdkowy condohotel   INWESTYCJE

Wybudowany w latach 30. XX wieku hotel Lido w centrum Juraty ze 110 pokojami i apartamentami przejść ma gruntowną transformację i wiosną 2024 r. otwarty zostać w nowoczesnej odsłonie m.in. z zewnętrzny basenem. Inwestorem jest spółka JF Invest z Pabianic, a hotelem zarządzać będzie operator Condo.pl

Tak wyglądać ma w 2024 roku...
...tak wygląda obecnie...
... a tak wyglądał przed wojną

Przed wojną Lido reklamowano jako „największy hotel nad polskim morzem” z 65 pokojami i odwiedzała go elita polityczna i artystyczna II Rzeczypospolitej m.in. Józef Beck, Władysław Sikorski, Jan Kiepura, Eugeniusz Bodo, Jadwiga Smosarska. Po wojnie funkcjonował jako ośrodek wczasowy Funduszu Wczasów Pracowniczych. W latach 90. kupił go lokalny przedsiębiorca budowlany i ponownie przekształcił w hotel, który oferował m.in. restaurację, drink bar i cztery sale konferencyjne z największą na 300 osób. Po generalnym remoncie obiekt zaoferuje m.in. basen zewnętrzny na patio i restaurację z kuchnią otwartą na salę restauracyjną. Pokoje sprzedawane będą w systemie condo z podziałem zysku 70/30.

Firma JF Invest od kilku lat poszerza portfel nieruchomości w sektorze prywatnym i komercyjnym. Obecnie w przygotowaniu są projekty mieszkań, apartamentów wakacyjnych, domów jednorodzinnych, powierzchni biurowych i magazynowych na terenie województwa łódzkiego i w Juracie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *