Hotel Skal z Ustronia rozbudowuje się o 55 pokoi. W condo   INWESTYCJE

Położony w Ustroniu Morskim hotel Skal dobudowuje 55 pokojową część apartamentową, w której pokoje sprzedawane są w systemie condo. Obecnie ten 4-gwiazdkowy hotel dysponuje 55 pokojami i apartamentami.

Położony około 200 metrów od morza hotel został otwarty w 2015 roku i powstał w budynku gruntownie odremontowanego dawnego domu wczasowego Dzikuska. Jak pisaliśmy wówczas, właściciel wkrótce po jego oddaniu do użytku chciał sprzedać budynek za 33 mln zł. Ostatecznie pokoje w obiekcie znalazły nabywców w systemie condo.

Podobnie ma stać się z 55 pokojami z aneksami kuchennymi powstającymi w nowej części apartamentowej. Budowa południowego skrzydła budynku z basenem i częścią gastronomiczną ma zostać ukończona jeszcze w tym roku, sprzedanych jest 35 apartamentów, a pozostałe są zarezerwowane. Inwestor deklaruje zwrot z inwestycji do 8 proc. rocznie.

Właścicielem inwestycji jest Platforma rozwoju S.A. z Goszczyna,


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *