Sportowy Westin

Wiosną postanawiamy zacząć intensywnie trenować. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi sieć Westin Hotels&Resorts, która w 21 hotelach na całym świecie wprowadza program sportowy o nazwie Westin Workout. Jednym z nich jest warszawski Westin.

Sale treningowe wyposażone zostały w bieżnie, stojące i leżące rowery stacjonarne, stepery oraz sprzęt do siłowni. Sprzęt cardio został wzbogacony o ekrany i system dźwiękowy. W każdej sali treningowej wyodrębniona została specjalna strefa (Core Training Zone), w której doskonalić można będzie siłę, elastyczność, równowagę oraz wykonywać ćwiczenia aerobowe.

Goście mogą skorzystać tu z piłek do ćwiczeń równoważnych, rurek do strechingu i piłek lekarskich. Goście hotelu mogą też wybierać (spośród 20-, 40- i 60-minutowych) treningi, obejmujące najważniejsze grupy mięśni. Siłownia proponuje też - dostępne za dopłatą - kameralne pokoje do treningu indywidualnego (Westin Workout Rooms). Są one wyposażone w stacjonarne rowery, płyty DVD z zestawami ćwiczeń oraz bezpłatną wodę.

Pokoje Westin Workout Rooms to także biblioteka fitness, zaopatrzona w publikacje o zdrowiu i aktywnym stylu życia. Wśród nich znajdują się też mapy z dwóch tras o długości 5 oraz 8 kilometrów przebiegających w okolicy hotelu.
Dla gości hotelu sale treningowe są dostępne całą dobę. Osoby z zewnątrz, które chcą korzystać z siłowni w godz. 6-22 zapłacą za roczny karnet 3 tys., karnet na godzinę 6-14 kosztuje 2 tys. zł.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *