Forum Hotel Trends – weźmiesz udział stacjonarnie czy online?   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Najważniejsze w roku spotkanie właścicieli i managerów hoteli, Forum Hotel Trends odbędzie się już 10 października w warszawskim hotelu Radisson Collection. Jeśli planujesz wziąć udział w tym wydarzeniu, warto już dziś wybrać formułę swojej obecności.

Weź udział tak jak Ci najwygodniej!

STACJONARNIE – spotkaj się osobiście z właścicielami i kadrą zarządzającą hoteli, a także przedstawicielami sieci hotelowych, banków, deweloperów, czy funduszy inwestycyjnych w warszawskim pięciogwiazdkowym hotelu Radisson Collection. Umacniaj dotychczasowe i zawieraj nowe kontakty biznesowe. Posłuchaj inspirujących paneli dyskusyjnych toczonych na scenie przez ekspertów z Polski i całej Europy. Weź udział w wieczornej gali podczas której rozstrzygniemy nasz plebiscyt na Hotelarzy Roku.

ONLINE – weź udział w wydarzeniu zdalnie z dowolnego miejsca na świecie poprzez urządzenie posiadające dostęp do Internetu. Śledź panele dyskusyjne w jakości HD, zadawaj pytania panelistom poprzez specjalną aplikację, rozmawiaj z innymi uczestnikami na czatach. Relacja z konferencji będzie dla Ciebie dostępna do 30 dni po jej zakończeniu, dzięki czemu będzisz mieć możliwość ponownego odtworzenia najciekawszych dyskusji.

Dołącz do tego elitarnego grona i zgłoś swój udział jeszcze dziś!

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ>>

Przeczytaj relację z poprzedniej edycji >>


Zobacz galerię zdjęć >>

Zapytania dotyczące udziału w konferencji: Wiola Wiater, tel. (22) 333 88 10, w.wiater@pws-promedia.pl

Zapytania dotyczące współpracy sponsorskiej: Małgorzata Grenda, tel. (22) 333 88 01, m.grenda@pws-promedia.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.