Małgorzata Łagodzińska z B&B Hôtels do Wyndham   PERSONALIA

Małgorzata Łagodzińska, przez ostatnie 6 lat związana z siecią B&B Hôtels, objęła stanowisko development managera ds. rozwoju w regionie Europy Centralnej i Wschodniej sieci Wyndham Hotels & Resort.

Małgorzata Łagodzińska ma na swoim kilkunastoletnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych, w tym hotelowych. Karierę rozpoczynała w dziale Doradztwa Inwestycyjnego King Sturge (obecnie JLL). W latach 2011-2013 pracowała w polskim oddziale firmy Horwath HTL zajmując się doradztwem dla inwestorów hotelowych, po czym objęła stanowisko dyrektora zarządzającego polskiego oddziału austriackiej firmy doradczej Hotels Asset Management. Następnie od 2016 roku wspierała jako development project manager ekspansję francuskiej sieci B&B Hotels na terenie Polski.

Wyndham Hotels & Resorts to największa na świecie pod względem liczby obiektów franczyzowa firma hotelarska, obsługująca około 9 tys. hoteli w 95 krajach z 803 tys. pokoi. W Europie działa 350 hoteli w 30 krajach, a 90 kolejnych jest planowanych. W swoim portfolio posiada m.in. takie marki jak Super 8, Days Inn czy Ramada. Pierwszy hotel pod marką Wyndham w Polsce został otwarty w marcu we Wrocławiu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *