Westin Warszawa z Fabryką Norblina w weekendowym pakiecie Stay & Explore

Hotel Westin Warszawa wprowadza nową ofertę skierowaną do gości, którzy przyjeżdżają do stolicy na weekend – pakiet Stay & Explore, poza samym pobytem i dostępem do zlokalizowanego na 19. piętrze Executive Club Lounge obejmuje też bilety na zwiedzanie Muzeum Fabryki Norblina i na dowolny film w unikalnym kinie Kinogram, które są zlokalizowane 500 metrów od Westina.

Muzeum Fabryki Norblina to przestrzeń z 10 zabytkowymi budynkami i 50 oryginalnymi maszynami, które między XVIII a XX wiekiem służyły do wyrobu takich przedmiotów jak platerowane sztućce czy naczynia, a także blach, rur, drutów itp., z czego słynęły zakłady Norblin, Bracia Buch i T. Werner. Obiekty i urządzania zostały wkomponowane w zupełnie nową przestrzeń, którą zwiedzający w towarzystwie znanego aktora poznają w formie gry miejskiej. Z kolei Kinogram to nowatorski format kinowy, gdzie widzowie mogą obejrzeć seanse filmowe na najwyższym poziomie multimedialnym i technologicznym w kameralnej i intymnej atmosferze niczym w lokalnych kinach studyjnych, ale z rozkładanymi sofami, w artystycznym wystroju i oryginalnym oświetleniem.

– Podsumowując, Stay & Explore to idealna okazja, aby przyjechać do Warszawy w weekend, komfortowo spędzić czas w 5-gwiazdkowym hotelu i na chwilę dać się przenieść się do zupełnie innej rzeczywistości; z jednej strony dawnej Warszawy, a z drugiej strony niesamowitego kina, gdzie oglądanie filmów na dużym ekranie to jeszcze większa radość niż zwykle – opisuje Michael Hopf, dyrektor hotelu Westin.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *