Pierwsza rocznica 1891 Garni Hotel Kraków. We francuskich klimatach

W sobotę 3 września swoją 1. rocznicę działalności na krakowskim rynku obchodził hotel 1891 Garni Hotel (otwarty pod nazwą King Salomon), zarządzany obecnie przez operatora PI Apartamenty&Hotele. Motywem przewodnim wydarzenia była Francja, więc dominowały kasztany, piosenka francuska oraz cancan i burleska

Już od 12.00 rozpoczął się Open Day dla wszystkich gości, a przy wejściu witał akordeonista. Wewnątrz rozbrzmiewały dźwięki fortepianu i piosenka francuska. Od 19.00 można było wykupić urodzinową kolację, w patio hotelowym w anturażu francuskich kafejek z muzyką na żywo w wykonaniu Jana Jakub Należytego oraz show tanecznym Burleska, Can Can. Szef kuchni Michał Kopsztajn skomponował menu, bazujące na karcie restauracji Garnish Food & Wine, aby przybliżyć smaki Francji. Hotel w marcu zmienił operatora, który postawił na zmianę wizerunku obiektu, nazwy i pomysłu na hotel.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *