Górskie Resorty otworzyły kolejny obiekt w Karpaczu. W condo   OTWARCIA

Grupa Górskie Resorty oddała do użytku aparthotel Five Seasons w Karpaczu w skład którego wchodzą 44 apartamenty urządzone w klasycznym stylu, które składają się z łazienki z prywatną sauną, salonu, oddzielnej sypialni, tarasu lub balkonu.

Prace budowlane przy budowie obiektu ruszyły w 2020 roku. W aparthotelu działa śniadaniowa restauracja, a goście mogą skorzystać z pełnej oferty basenowej i SPA w położonym po sąsiedzku Green Mountain Resort. Pokoje dostępne są od 279 zł za dobę. Całość inwestycji opiera się o model stałego zwrotu uzależnionego od wielkości i wartości apartamentu, gdzie właścicielowi co miesiąc wypłacany ma być czynsz 7% w skali roku.

Górskie Resorty to rozwijająca się w modelu condo sieć, w której działa 13 obiektów – zarówno duże kompleksy hotelowo-apartamentowe, jak i kameralne obiekty w Karkonoszach, oraz otwarty w ub.r. w Wiśle hotel Crystal Mountain z 491 pokojami. W tym roku sieć otworzyła Elements Hotel & Spa z 291 pokojami w Świeradowie-Zdroju oraz Five Seasons i Bossa Nova w Szklarskiej Porębie i Karpaczu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *