Vista też w Wiśle – z 240 pokojami


W Wiśle za dwa lata otwarty ma zostać hotel Vista z 240 pokojami i apartamentami. Obiekt zaprojektowany został przez Q2 Studio, a zarządzać nim będzie Condo.pl. Inwestorem jest spółka z grupy Soho, która otworzyła w tym roku hotel Mercure w Szklarskiej Porębie.


Hotel na skarpie nad rzeką Wisłą zaoferuje m.in. strefę SPA & wellness z basenem infinity, restaurację, lobby bar, kids club i sale konferencyjne. Apartamenty od 25 do 83 m kw. sprzedawane są w systemie condo po ok. 16 tys. zł za m kw. netto z wyposażeniem. Inwestor deklaruje zwrot na poziomie 8 proc. rocznie od wartości netto w stanie deweloperskim, z umową najmu na 20 lat i 21-dniowym pobytem właścicielskim, w tym siedmiodniowymi w wysokim sezonie. Sprzedażą zajmuje się spółka Condo.pl, która zarządza m.in. należącym do grupy Soho hotelem Mercure Szklarska Poręba, a także Tremonti Resortem w Karpaczu. Wrocławskie Q2 Studio zaprojektowało wcześniej hotel Crystal Mountain w Wiśle z 491 pokojami i otwarty w tym roku Elements Hotel & Spa w Świeradowie-Zdroju z 291 pokojami (obydwa należące do grupy Górskie Resorty, dla której przygotowuje teraz hotel Linea Mare w Pobierowie), a także m.in. Tremonti w Karpaczu. Według projektu Q2 powstają też Radisson Blu Resort w Międzywodziu, The View w Darłowie, voco Resort w Szklarskiej Porębie i kompleks Karkonosze Springs w Staniszowie. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *